Flexibele snelheid (2)
| Naam | Flexibele snelheid (2) |
|---|---|
| Standaard | Flex Speed (2) |
| Type | Brute actie - aanval |
| Beschrijving | Als dit 6 of meer KRACHT heeft, krijgt het opnieuw gaan. |
| Set | Super Slam #SUP147 |
| Wallpaper | |
| Afbeelding |
Over Flexibele snelheid (2)
Flexibele snelheid (2), Brute actie - aanval, voor het eerst uitgebracht in augustus 2026 in de set Super Slam. It's currently being selled by the minimum price of € 0,18.
Flex Speed (2) zou een Brute-deck met veel combo's ten goede komen dat snel hogere POWER-niveaus wil bereiken, wat mogelijk leidt tot meer kaarttrekking of extra aanvallen met het 'ga opnieuw'-effect geactiveerd bij 6 of meer POWER. Hoewel er wellicht efficiëntere kaarten zijn, zoals kaarten met ingebouwde 'ga opnieuw'-effecten of kaarten die direct effect hebben, kan Flex Speed (2) nog steeds een waardevolle aanvulling zijn op een Brute-deck gericht op krachtopwekking of boost-effecten, waardoor het de moeite waard is om te overwegen, afhankelijk van de specifieke strategie die wordt gebruikt.
Waar te koop
![]() | TCG Player | ![]() 16 uni.
| € 0,18 | Bezoek de winkel |
![]() | Ebay.com | Bezoek de winkel | ||
![]() | Printing proxies | $ 0.75 | Bezoek de winkel |
*This site contains affiliate links for which we may be compensated
Groeperen op
Price alert ?
Alert me when price gets to
Price trend history

Prijsgeschiedenis
| Datum | Minimumprijs | Mediaanprijs | Decks |
|---|---|---|---|
| 2025-09-19 | 0.63 EUR | 0.63 EUR | 0 |
| 2025-09-23 | 0.82 EUR | 0.82 EUR | 0 |
| 2025-09-29 | 0.31 EUR | 0.31 EUR | 0 |
| 2025-10-06 | 0.09 EUR | 0.09 EUR | 0 |
| 2025-10-13 | 0.17 EUR | 0.17 EUR | 0 |
| 2025-10-20 | 0.29 EUR | 0.29 EUR | 0 |
| 2025-10-27 | 0.31 EUR | 0.31 EUR | 0 |
| 2025-11-03 | 0.31 EUR | 0.31 EUR | 0 |
| 2025-11-10 | 0.24 EUR | 0.24 EUR | 0 |
| 2025-11-18 | 0.28 EUR | 0.28 EUR | 0 |
| 2025-11-24 | 0.21 EUR | 0.21 EUR | 0 |
| 2025-12-03 | 0.24 EUR | 0.24 EUR | 0 |
| 2025-12-08 | 0.06 EUR | 0.06 EUR | 0 |
| 2025-12-15 | 0.24 EUR | 0.24 EUR | 0 |
| 2025-12-22 | 0.25 EUR | 0.25 EUR | 0 |
| 2025-12-29 | 0.27 EUR | 0.27 EUR | 0 |
| 2026-01-01 | 0.25 EUR | 0.25 EUR | 0 |
| 2026-01-05 | 0.25 EUR | 0.25 EUR | 0 |
| 2026-01-13 | 0.18 EUR | 0.18 EUR | 0 |
| 2026-01-20 | 0.26 EUR | 0.26 EUR | 0 |
| 2026-01-26 | 0.23 EUR | 0.23 EUR | 0 |
| 2026-02-02 | 0.26 EUR | 0.26 EUR | 0 |
| 2026-02-09 | 0.26 EUR | 0.26 EUR | 0 |
| 2026-02-16 | 0.26 EUR | 0.26 EUR | 0 |
| 2026-02-23 | 0.25 EUR | 0.25 EUR | 0 |
| 2026-03-02 | 0.20 EUR | 0.20 EUR | 0 |
| 2026-03-10 | 0.05 EUR | 0.05 EUR | 0 |
| 2026-03-16 | 0.26 EUR | 0.26 EUR | 0 |
| 2026-04-02 | 0.26 EUR | 0.26 EUR | 0 |
| 2026-04-07 | 0.23 EUR | 0.23 EUR | 0 |
| 2026-04-14 | 0.09 EUR | 0.09 EUR | 0 |
| 2026-04-23 | 0.13 EUR | 0.13 EUR | 0 |
| 2026-04-30 | 0.13 EUR | 0.13 EUR | 0 |
| 2026-05-05 | 0.05 EUR | 0.05 EUR | 0 |
| 2026-05-14 | 0.10 EUR | 0.10 EUR | 0 |
| 2026-05-20 | 0.22 EUR | 0.22 EUR | 0 |
| 2026-05-25 | 0.22 EUR | 0.22 EUR | 0 |
| 2026-06-01 | 0.08 EUR | 0.08 EUR | 0 |
| 2026-06-08 | 0.13 EUR | 0.13 EUR | 0 |
| 2026-06-15 | 0.22 EUR | 0.22 EUR | 0 |
| 2026-06-23 | 0.17 EUR | 0.17 EUR | 0 |
| 2026-06-29 | 0.18 EUR | 0.18 EUR | 0 |
| 2026-07-06 | 0.21 EUR | 0.21 EUR | 0 |
| 2026-07-13 | 0.19 EUR | 0.19 EUR | 0 |
| 2026-07-20 | 0.14 EUR | 0.14 EUR | 0 |
| 2026-07-27 | 0.18 EUR | 0.18 EUR | 0 |
| 2026-08-03 | 0.21 EUR | 0.21 EUR | 0 |
| 2026-08-10 | 0.21 EUR | 0.21 EUR | 0 |
| 2026-08-17 | 0.23 EUR | 0.23 EUR | 0 |
| 2026-08-24 | 0.21 EUR | 0.21 EUR | 0 |
| 2026-09-01 | 0.23 EUR | 0.23 EUR | 0 |
| 2026-09-07 | 0.18 EUR | 0.18 EUR | 0 |
| 2026-09-14 | 0.18 EUR | 0.18 EUR | 0 |
| 2026-09-27 | 0.15 EUR | 0.15 EUR | 0 |
| 2026-10-04 | 0.18 EUR | 0.18 EUR | 0 |
| 2026-10-10 | 0.17 EUR | 0.17 EUR | 0 |
| 2026-10-18 | 0.01 EUR | 0.01 EUR | 0 |
| 2026-10-19 | 0.18 EUR | 0.18 EUR | 0 |





Emoji-reacties
0
0 Reacties
Be the first to comment
Nothing here yet.
Veelgestelde vragen over Flexibele snelheid (2)
What type of card is Flexibele snelheid (2)?
Flexibele snelheid (2) is a Brute actie - aanval card in Flesh and Blood FAB.
What is the effect of Flexibele snelheid (2)?
Als dit 6 of meer KRACHT heeft, krijgt het opnieuw gaan.
What is the price of Flexibele snelheid (2)?
Flexibele snelheid (2) currently starts at € 0,18. See live prices from multiple sellers in the Where to buy section above.
What is the original set of Flexibele snelheid (2)?
Flexibele snelheid (2) was first released in the set Super Slam.
What is the legality of Flexibele snelheid (2)?
Legality depends on the tournament format -- Flexibele snelheid (2) can be legal in some formats and banned or restricted in others. See the full breakdown per format in the Legality section above.
What cards are similar to Flexibele snelheid (2)?
Kaarten vergelijkbaar met Flexibele snelheid (2) opnemen Flexibele snelheid (1), Flexibele snelheid (3). See the full list in the Similar cards section above.