Run Through (1)

Icons of mtg
Run Through (1) image
setminmtgo
-€ 0,700.0 tix
Icons of mtg
NaamRun Through (1)
TypeReactie van de krijgeraanval
BeschrijvingDoelzwaardaanval krijgt go again
Je volgende zwaardaanval deze beurt krijgt +3POWER.
SetMeesterschapspakket krijger #MPW048
WallpaperRun Through (1) Crop image WallpaperDownload wallpaper
AfbeeldingRun Through (1) Full hd imageAfbeelding downloaden
0%
Gebruikersscore (0)

Metatypes

Legality between formats

Inhoudsopgave

Over Run Through (1)

Run Through (1), Reactie van de krijgeraanval, voor het eerst uitgebracht in augustus 2026 in de set Mastery Pack Warrior. It's currently being selled by the minimum price of € 0,70.

Run Through is het meest geschikt voor agressieve Warrior-zwaarddecks (vooral Dorinthea Ironsong-builds) die meerdere zwaardaanvallen in een beurt aan elkaar willen koppelen en willen profiteren van go again om het tempo te behouden, omdat het zowel de huidige zwaardzwaai als een buff de volgende met +3 mogelijk maakt, waardoor sterke breekpunten en reprise-triggers mogelijk zijn; het concurreert echter met sterkere of efficiëntere opties zoals **Ironsong Response** (die +3 kan opleveren bij onmiddellijke snelheid met een reprise-opwaartse kant), **Spoils of War** (die go again biedt plus een krachtig on-hit resource-effect) en **Hit and Run** (een gratis go again-enabler met voorwaardelijke extra waarde), die allemaal vaak een betere snelheid of flexibiliteit bieden, dus hoewel Run Through kan functioneren als een budget- of aanvullende optie in agressieve Dorinthea-lijsten, ziet het over het algemeen een beperkt competitief spel. omdat er efficiëntere reactie- en herstart-enablers

Waar te koop

Seller image TCG Player Selling icon

16 uni.

€ 0,69 Bezoek de winkel
Seller imageEbay.com

Bezoek de winkel
Seller imagePrinting proxies

$ 0.75 Bezoek de winkel

*This site contains affiliate links for which we may be compensated

Groeperen op

Price alert ?

Alert me when price gets to

Price trend history

loading
Prijsgeschiedenis
DatumMinimumprijsMediaanprijs Decks
2026-04-170.00 EUR0.00 EUR 0
2026-04-230.00 EUR0.00 EUR 0
2026-04-300.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-050.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-140.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-200.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-250.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-010.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-080.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-150.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-230.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-290.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-060.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-130.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-200.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-270.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-030.38 EUR0.38 EUR 0
2026-08-100.86 EUR0.86 EUR 0
2026-08-170.86 EUR0.86 EUR 0
2026-08-240.96 EUR0.96 EUR 0
2026-09-010.82 EUR0.82 EUR 0
2026-09-071.07 EUR1.07 EUR 0
2026-09-140.80 EUR0.80 EUR 0
2026-09-270.79 EUR0.79 EUR 0
2026-10-040.76 EUR0.76 EUR 0
2026-10-100.71 EUR0.71 EUR 0
2026-10-180.71 EUR0.71 EUR 0
2026-10-220.69 EUR0.69 EUR 0

Emoji-reacties

0

0 Reacties

User profile image

Be the first to comment

Veelgestelde vragen over Run Through (1)

What type of card is Run Through (1)?

Run Through (1) is a Reactie van de krijgeraanval card in Flesh and Blood FAB.

What is the effect of Run Through (1)?

Doelzwaardaanval krijgt <strong>go again</strong><br>Je volgende zwaardaanval deze beurt krijgt +3POWER.

What is the price of Run Through (1)?

Run Through (1) currently starts at € 0,70. See live prices from multiple sellers in the Where to buy section above.

What is the original set of Run Through (1)?

Run Through (1) was first released in the set Mastery Pack Warrior.

What is the legality of Run Through (1)?

Legality depends on the tournament format -- Run Through (1) can be legal in some formats and banned or restricted in others. See the full breakdown per format in the Legality section above.